Nowości

Modułowe panele wejściowe serii MTM firmy Bpt Nowości
2016-10-14
Modułowe panele wejściowe serii MTM firmy Bpt
Nowa seria paneli wejściowych Bpt, dostępna w dwóch wersjach wykończenia. Modułowa budowa pozwala doskonale dopasować panel do wymagań użytkownika. Zastosowana konstrukcja daje również możliwość rozbudowy, bez konieczności wymiany całego panelu. Panele MTM mogą być stosowane we wszystkich popularnych systemach wideofonowych marki Bpt - XIP LAN, IP360, XIP, NewX1, GSM, System 200 (Multi-wire).
Systemy wideofonowe IP firmy Bpt
2016-06-14
Systemy wideofonowe IP firmy Bpt
Firma Bpt to światowy lider w branży systemów domofonowych i wideofonowych, dostarczający zaawansowane rozwiązania zarówno dla pojedynczych domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych. W roku 2011 w ofercie pojawił się system XIP LAN, który do transmisji sygnałów pomiędzy układami wykorzystuje technologie sieciowe TCP/IP (VoIP, SIP). Od dnia premiery system XIP jest stale rozwijany i optymalizowany przez dział R&D producenta pod kątem zmieniających się potrzeb rynku i rosnących oczekiwań klientów. Na jego bazie powstał szereg rozwiązań dostosowanych do różnych zastosowań.
DCOMBO - Klawiatura numeryczna z czytnikiem i wyświetlaczem
2015-11-13
DCOMBO - Klawiatura numeryczna z czytnikiem i wyświetlaczem
Klawiatura numeryczna z wbudowanym czytnikiem kart / breloków zbliżeniowych, wyświetlaczem i kartoteką lokatorów dedykowana do paneli serii Thangram. Pozwala na realizację wywołań numerycznych, wybór wywołania z listy lokatorów (maks. 1250 pozycji) jak również otwarcie drzwi przy użyciu kodu lub karty / breloka.
Thangram IP - panele wejściowe w technologii IP
2015-07-10
Thangram IP - panele wejściowe w technologii IP
Panele wejściowe wideo i audio serii Thangram wykonane w technologii "FULL IP" otwierają nowy rozdział w historii marki Bpt - system IP360. W systemie tym rolę serwera SIP przejmuje panel Thangram, pozwalając na zestawienie 4 równoległych połączeń z odbiornikami IP (np. Futura IP, aplikacja Xip-Mobile na Android / iOS). System IP360 pozwala na podłączenie wielu paneli Thangram IP w jednej instalacji. Wbudowana funkcja "Cloud Connect" pozwala uzyskać zdalny dostęp do własnego systemu bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń, umożliwiając odbieranie i wykonywanie połączeń wideo oraz sterowanie urządzeniami przez Internet z poziomu Smartphone'a lub Tabletu. Panele serii Thangram IP mogą być również stosowane w systemach XIP LAN. Dzięki interfejsowi TCP/IP podłącza się je bezpośrednio do sieci Ethernet (bez użycia bramki ETI/XIP i zasilacza VA/08).
ACMR - moduł klawiatury z wbudowanym czytnikiem
2015-03-27
ACMR - moduł klawiatury z wbudowanym czytnikiem
Nowa seria klawiatur z wbudowanym czytnikiem kart / breloków zbliżeniowych w dwóch wariantach wykończenia - standard i wandaloodporny. Przystosowane do pracy samodzielnej lub w sieci systemu XIP / XIP LAN / IP360. Montaż natynkowy.
FUTURA - efektowny, niezwykle funkcjonalny odbiornik wideo
2014-11-25
FUTURA - efektowny, niezwykle funkcjonalny odbiornik wideo
FUTURA to odbiornik wideo z ekranem o przekątnej 7", który dzięki klasycznej a zarazem wyrafinowanej linii stylistycznej wpasuje się w każdy wystrój nowoczesnego wnętrza. Najnowszy produkt Bpt jest syntezą dotychczasowych osiągnięć technologicznych ukierunkowanych na łatwość i wygodę obsługi. FUTURA w wersji IP posiada dodatkowo: możliwość sterowania funkcjami automatyki domu Home Sapiens, wideosekretarkę, podgląd obrazu z kamer IP systemu CCTV, zdalny dostęp i zarządzanie przez WWW. Odbiornik otwiera drogę do budowy w pełni cyfrowego sytemu wideofonowego IP w oparciu o sieć LAN Ethernet.
Mitho KNX - odbiornik wideofonowy z interfejsem do systemu KNX
2014-10-16
Mitho KNX - odbiornik wideofonowy z interfejsem do systemu KNX
MITHO PL KNX to odbiornik wideofonowy z kolorowym ekranem dotykowym LCD o przekątnej 4,3 cala, spełniający funkcję terminalu automatyki inteligentnego domu KNX. W ofercie dostępny jest również terminal MITHO HA KNX, wykonany w tej samej stylistyce bez funkcji wideofonu.
Targha VR GSM - panele wejściowe
2014-09-17
Targha VR GSM - panele wejściowe
Seria paneli domofonowych w technologii GSM, wykonanych w stylistyce paneli Targha VR (wandaloodporne). Transmisja sygnału audio przy użyciu sygnału GSM pozwala wykorzystać panel w sytuacji, gdy niemożliwe jest ułożenie przewodu do odbiornika lub odległość furtki do budynku jest zbyt duża dla tradycyjnych systemów przewodowych.
KIT APP - zestawy wideofonowe IP
2013-08-01
KIT APP - zestawy wideofonowe IP
KIT APP to całkowicie nowe rozwiązanie systemu wideofonowego przeznaczone dla domów jednorodzinnych i małych biur. Do transmisji wizji, dźwięku i danych wykorzystano technologie sieciowe VOIP i SIP, znane z najbardziej zaawansowanego na rynku systemu wideofonowego XIP LAN. Rolę odbiorników pełnią natomiast urządzenia mobilne, takie jak smartphony i tablety.
Agata - odbiorniki domofonowe i wideofonowe
2013-04-24
Agata - odbiorniki domofonowe i wideofonowe
Seria Agata stanowi uzupełnienie nowej generacji odbiorników firmy Bpt. Swoją stylistyką odbiorniki Agata nawiązują do linii odbiorników Perla, wyposażone zostały jednak w słuchawkę. Odbiorniki dostępne w wersji wideo oraz audio, z funkcjami Building lub bez. W ofercie Bpt znajdują się modele przeznaczone do pracy w systemach cyfrowych oraz analogowych.
Opale - odbiorniki wideofonowe
2012-08-03
Opale - odbiorniki wideofonowe
Rodzina odbiorników wideofonowych Bpt została powiększona o nową, wyjątkowo elegancką serię Opale. W ofercie pojawiły się właśnie dwa głośnomówiące modele Opale Wide i Opale, wyposażone w kolorowy ekran o przekątnej odpowiednio 4,3" i 3,5". Odbiorniki z przyciskami wykonanymi w technologii "Touch Sensitive", a w wersji WIDE również częściowo z ekranem dotykowym przeznaczone są do montażu podtynkowego lub natynkowego. Dwa kolory wykończenia oraz bardzo ciekawy design wyróżniają produkt na tle konkurencji. Swoją nowoczesną stylistyką odbiorniki Opale pozwolą odmienić każde wnętrze.
Perla - odbiorniki domofonowe i wideofonowe
2011-07-01
Perla - odbiorniki domofonowe i wideofonowe
Seria Perla została zaprojektowana z niezwykłą starannością o szczegóły i stanowi najnowszą propozycję estetyczną firmy Bpt. Odbiornik będzie dostępny we wszystkich systemach cyfrowych Bpt w tym XIP, opartym na technologiach IP.
Perla jest głośnomówiącym odbiornikiem o głębokości zaledwie 31mm przeznaczonym do montażu natynkowego. Występuje w wersji audio i wideo.
1 | 2 »
Siedziba firmy
ADD
ul. Ząbkowska 18
03-735 Warszawa
tel. +48 22 670 2420
tel. +48 22 670 2637
tel. +48 22 670 2457
Dział Handlowy
Warszawa


tel. +48 22 670 2420
w. 30

Gdańsk

tel. +48 506 913 819

Wrocław

tel. +48 509 430 440

Kraków

tel. +48 506 913 852
Dział Projektowy i Wsparcia Technicznego


tel. +48 22 670 2420
w. 20
Dział Serwisu
Warszawa:
tel. +48 22 670 2420, w. 60
Wrocław:
tel. +48 509 619 575
Kraków:
tel. +48 506 913 852
Gdańsk: